מסלול ליווי 180- תכנון מתווה חדש לדירת שותפים

מה עושה מעצבת כשנותנים לה לעשות מה שהיא רוצה?

עושה מה שהיא רוצה... 😊

אז יעל ואורי הפקידו בידיי את דירת הארבעה חדרים בקרית מוצקין, באחד הרחובות הכי שווים וכייפים לצעירים וביקשו שאהפוך אותה לדירת שותפים מעוצבת, משודרגת ומהממת.

וזה מה שעשיתי.

דירת ניו יורק היא דירה מוארת ונעימה. פרקט בגוון כהה "העלים" את הריצוף הישן שהיה בדירה. תכננתי מטבח שחור עם מקרר אדום ומוצרי חשמל שחורים. דלפק שחור ושלושה כסאות אדומים להשלמת האווירה המיוחדת. קיר הטלוויזיה בסלון מעוטר בטפט ניו יורקי ושתי מנורות אווירה עגולות, המשתלבות באופן מקסים בטפט עצמו. ספה שחורה מפנקת, שולחן בגווני אלון עם רגליים שחורות, שטיח אפור כהה וכסא יחיד באדום מהמם. על הקיר מדבקה של מגדל המפרש בחיפה ופסל החירות בניו יורק וספוטים המכוונים אליהם ומדגישים את הקיר. חדר הרחצה מחובר לחדר השינה והוא חופה באריחים 10/30 עם רובה שחורה. ארון כיור שחור ומראה גדולה נותנים את הטאצ' הנכון לחלל המעוצב. מיטה שחורה וארון שחור בחדר השינה, יחד עם וילונות אפורים מדגישים את האווירה המיוחדת בדירה. ניו יורק, כבר אמרנו?

 

הדירה הנורדית מלאה באור ולכן גם הפרקט הנבחר הוא בהיר ומתאים לאווירה הנורדית...
קיר בגוון ירוק בהיר עם תמונות ותאורת "אפ אנד דאון" מדגישים את יופיו. ספה בגוון אפור כהה, שולחן וכסא בגווני עץ בהירים, המתאימים לסגנון הנורדי. את החלל מקשט עציץ גדול וירוק, וילון בהיר שנותן לאור להיכנס ובמקביל מעניק פרטיות ואהיל ושטיח מקש. מושלם!
המטבח האפור משתלב עם הצבעים ומעניק תחושה נעימה ורגועה יחד עם כסאות בר ירוקים התואמים לצבעי הקירות.
חדר הרחצה רוצף באריחים משושים מצויירים בגווני אפור והקירות חופו באריח לבן מט במידות 20/50 בצורת חומה. החלון בגדול בחדר הרחצה מעניק אור לכל הבית בעזרת דלת הזכוכית.
בחדר השינה ישנו חלון גדול נוסף ווילון לבן מעניק יופי והאפלה כשצריך. מיטה בגווני עץ, ארון לבן ושידה לבנה מעניקים את תחושת הניקיון וטוהר לחלל הנעים.
צריך יותר מזה?
😊

לקביעת פגישה ומידע נוסף חייגו עכשיו או מלאו את הטופס

שם מלא
טלפון
דוא"ל
פרטים נוספים
Copyright © כל הזכויות שמורות לחגית שטילר
עיצוב פנים ומטבחים