מסלול "טאצ' עיסקי"- תיכנון, עיצוב וליווי משרד רו"ח בעפולה

משרד רו"ח גדול וותיק העביר את משרדיו לבניין חדש בעיר.

המשרד, 300 מר' בגודלו, הבנוי בצורת "ר" תוכנן עבור 2 מנכ"לים ו- 18 עובדים. חלקם ב"אופן ספייס" וחלקם במשרדים סגורים.

בנוסף, תוכננה יח' להשכרה בה חדר מנכ"ל, עמדת מזכירה ומטבחון שבעתיד תסופח לחלק מהמשרד, בעת התרחבותו.

החללים תוכננו כך, שבעת הצורך ניתן יהיה להחזיר את התכנון לשלושה משרדים נפרדים כמקורם. מצב זה יצר מחשבה מעמיקה ותכנון נכון בכדי שכל הפונקציות יתפקדו גם במשרדים המופרדים.

2 חדרי המנכ"לים מרווחים ומוארים, ובכל חדר תוכנן חדר רחצה (מקלחון, אסלה וכיור). באחד החדרים תוכנן גם מטבחון פרטי מטעמי כשרות, בנוסף למטבח המרכזי והמשותף של כלל העובדים.  הריהוט תוכנן על-ידי בהתאמה אישית עפ"י צורכיהם והוא בגווני אלון בשילוב לבן.

בחלל המורכב ישנם עמודים רחבים וגדולים מאוד אשר בחלקם עוברת צנרת הביוב של הבניין. רוב העמודים שהיו באמצע החלל, הוטמעו כחלק מהקירות ואינם נראים לעין.

התקרה הונמכה עבור מיזוג האויר ולוחות פריקים במידה של 120/60 הונחו על קונסטרוקציית המתכת חצי שקועה ולהם הותאמו גופי תאורה שקועים באותו הגודל. בנוסף, מעל לכל שולחן עובד נתלה פס תאורה בגוון שחור לנוחות מירבית של עבודה. גופים עגולים צמודי קיר לאוירה נעימה במסדרון ו-3 גופים עגולים במבואת הכניסה.

לוגו הלקוחות בצבעי שחור וכחול, מה שהנחה אותי בעיצוב לוח ההשראה. קיר חיצוני של חדר מנכ"ל נצבע בצבע כחול עמוק, כמו גם במסדרון. משרביה בצבע כחול מפרידה בין הכניסה ובין העובדים באופן ספייס ומהווה את פינת ההמתנה למשרדים.

דלפק המזכירה גם הוא בצבעי שחור כחול, ומאחוריו קיר בחיפוי לוחות עץ בגוון אלון ועליו נתלה הלוגו. פס צבירה שחור  מכוון ישירות על הקיר והלוגו.

לקביעת פגישה ומידע נוסף חייגו עכשיו או מלאו את הטופס

שם מלא
טלפון
דוא"ל
פרטים נוספים
Copyright © כל הזכויות שמורות לחגית שטילר
עיצוב פנים ומטבחים